Resepsiyonist Kursu

Resepsiyonist Kursu
Rezervasyon elemanı kursları ile alacağınız eğitim sonunda çok saygın otel ve seminer merkezlerinde resepsiyonist olarak istihdam edilmeniz çok kolay hale gelmektedir. İlk bakışta çok basit görünen bu meslek aslında kendi içerisinde çok farklı kollara açılmakta ve arkaplanda bir çok işlemin yürütüldüğünü göreceksiniz. Görev yaptığınız birimde giriş ve çıkış kayıtları takibi ile gün sonu kayıtları sunumu hakkında detaylı ve uygulamalı bir eğitime tabi tutulacaksınız. Geleceğin en kariyerli mesleklerinden birisi olan resepsiyonistlik için bu fırsatı mutlaka değerlendirmelisniz.

Rezervasyon Elemanı

İsmek konaklama ve seyahat ktegorisinde yer alan kurslardan birisi olan rezervasyon elemanı kursu şuan pilot kurs merkezi olarak uygulamaya başlayan istanbul küçükçekmece ilçesinde bulunan sefaköy kurs merkezinde eğitimleri ve kayıtları başlamıştır.

Resepsiyonist Kursu
Resepsiyonist Kursu

Otel Resepsiyonist Eğitimi
Ücretsiz rezervasyon elemanı kursuna katılan bireyler 344 saat sürecek olan ve her anı dolu dolu geçecek uygulamalı eğitimler sonunda başarılı kursiyerler Türkiye genelinde geçerliliği bulunan Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olacaklar bu sertifika ile tüm şehirlerde kolayca istihdam imkanı sizi bekliyor olacak.

Rezrvasyon Eğitimleri
Özelikle otellerde görev yapmak üzere yetiştirilecek olan resepsiyonist elemanları alacakları eğitimler arasında otelde kalacak konukların giriş kaydı ve konuklayacakları zaman boyunca konukların işlem takibi ve çıkış sonucunda toplanan bilgilerin işleme konması ile kasa bilgileri hakkında detaylı eğitimler verilecektir.

Kasa ve Gün Sonu
Her yerde karşılaşmasanız bile mutlaka bilmeniz gerekenler arasında yer alan kasa ve gün sonu dökümü alma yazar kasa ve banka kartı ve kredi kartı ile ödemelerde kullanılacak olan pos makinası kullanımı ve problemlerin giderilmesi hakkında alanında uzman öğretim görevlileri tarafından hiçbir ücret ve maraf etmeksizin alabileceğiniz kurs branşları arasında rezervasyon elemanı kursuda bulunmaktadır.

Çalışma Alanları
Kurs bitiminde kendini yeterli derecede geliştirmiş olan bireyler küçük büyük otel ve pansiyonlarda resepsiyon görevlisi olarak kolayca iş bulabilir ve alanında kariyer yapmak için bir adım atmış olacaktır. Hilton otel ve binlerce otel ve konaklama merkezlerinden birisinde görev alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir