İsmek Avcılar

Avcılar İsmek Kurs Merkezi

İSMEK Avcılar’da 5 farklı kurs merkezi ile hizmet vermektedir. Bunlar Avcılar ilçe merkezi olmakla birlikte Parseller, Firuzköy ve TOBFED otomotiv satış sonrası hizmet eğitimleri merkezi ile yabancılar için Türkçe eğitimleri veren İSMEK-VALD şeklindedir. Size en yakın şubeyi ve iletişim bilgilerini yazının devamında bulacaksınız.

Adres: Merkez Mahallesi Marmara Caddesi No:19 Kat:4-5 Avcılar / İSTANBUL

Telefon: 0212 591 74 99

Avcılar İsmek

Avcılar İsmek Branş Listesi

İlçe merkezinde (Marmara caddesi) üzerinde yer alan şube diğerlerine göre daha gelişmiş diyebilirim. 12 Dersliği bulunan merkezde 80‘den fazla branşta eğitim verilmektedir. Sürekli değişen bu eğitimleri kurumun resmi İnternet sitesinden görebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. https://www.ismek.ist/tr/kurs_icerik.aspx?KursMerkezi=6

Avcılar Yabancı Dil Kursları

Öne çıkan branşlara bakmak gerekirse 11 tanesi Türkçe ve yabancı dil eğitimlerinden oluşmaktadır. Yabancı dil eğitimlerinde İngilizce ve Rusça seçim yapabileceğiniz eğitimler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde bölgede yaşayan yabancı uyruklu vatandaşların Türkçe öğrenebilmesi için gerekli alt yapı sağlanmıştır.

Avcılar Web Tasarım Kursu

Özellikle gençlerin yoğun ilgi gösterdiği kurs merkezinde bir birinden özel mesleki eğitimler sizi bekliyor. Örnek vermek gerekirse geleceğin meslekleri arasında gösterilen web tasarım bile birden fazla branş ile yerini almıştır. Tabii ki bilişim alanında eğitimler sadece Web ile sınırlı değildir. Bilgisayar kullanımını geliştirmek, ofis programlarına daha fazla hakim olmak isteyenler içinde seçenekler bulunmaktadır.

  • Web Tasarımı
  • Photoshop İle Web Arayüz Tasarlama
  • HTML5 ve CSS3 ile Mobil Uyumlu (Repsonsive Kodlama)

Avcılar Diksiyon Kursu

Branşlar ile ilgili aktarmak istediğim son husus diksiyon olacaktır. Günümüzde en çok gerekli eğitimlerden biri diyebilirim. Çünkü ikna kabiliyetinin daha fazla gereksinim haline geldiği iş hayatında kısa süreli diksiyon eğitimi size + puan kazandıracaktır. İhtiyacınız olan diksiyon eğitimini Avcılar İsmek merkez şubesinde bulabilirsiniz.

Avcılar Ücretsiz Kurs

Evet, arkadaşlar yazının geri kalan kısmında Avcılar İsmek (ilçe merkezinde yer alan) şube detaylarına yer verildi. Tabii ki bunun dışında Parseller ve Firuzköy’de de İsmek kursları bulunuyor. Aynı şekilde Avcılar halk eğitim merkezi ve Avcılar mesleki eğitim merkezi tercih edebileceğiniz diğer eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Şimdi de bu merkezlerin iletişim bilgilerine göz atalım.

Parseller İsmek

Beyaz Center İş Merkezi – Cihangir Mahallesi E-5 Yanyol No:29 Avcılar / İstanbul
0212 694 70 66

Firuzköy İsmek

Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Firuzköy Bulvarı No:103 Avcılar / İstanbul
0212 423 42 95

Avcılar Halk Eğitim Merkezi

Ambarlı Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi lojman Sokak No:22 34315 Avcılar/İstanbul
0212 509 56 40

Avcılar Mesleki Eğitim Merkezi

Cihangir Mahallesi Bebe Sokak No:5 Avcılar/İstanbul
0212 695 33 55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir