Busmek Yabancı Dil Eğitimleri

Size ücretsiz kurslar arasında en çok yabancı dil branşı eğitimi veren kurs hangisidir desem? muhtemelen cevaplar İsmek yönünde ağır basacaktır. Evet önceleri bende öyle tahmin ediyordum fakat Busmek Büyükşehir Belediyesi Busmek Yabancı Dil Kurslarını farkedene kadar. Çünkü Busmek dil eğitimleri kapsamında yabancılar için Türkçede dahil olmak üzere 11 farklı dil eğitimi alma imkanınız bulunuyor. İsmek yabancı dil kursları ise 8 farklı dilde eğitim vermektedir. Bursa il merkezi ve ilçelerinde yaşayanlar için ücretsiz sunulan bu imkanlar aynı zamanda bilginizi kanıtlaması için eğitim sonunda MEB onaylı sertifika verilmektedir. Şimdi dilerseniz Busmek dil eğitimleri kapsamında verilen branları seviye ve eğitim süresi kapsamında inceleyelim. Sormak ve öğrenmek istediklerinizi sayfanın alt kısmından yer alan soru ve yorum formundan iletin kısa sürede yanıtlayalım.

Busmek İngilizce Kursu
Dünya genelinde en çok itibar gören dillerden birisi olan ingilizce bir çok teknolojininde ana dili olduğu söylenebilir. 120 Saat süren busmek ingilizce kursu 3 farklı seviyede A1 temel ve A2 ileri seviye ve mesleki ingilizce olarak seyahat alanında sıfırdan öğrenmek ve kendinizi geliştirme imkanını kaçırmamalısınız.

Japonca
Gelişmiş teknolojileri ve özellikle depreme karşı aldıkları önlemle sık sık haber olan bir ülke Japonya ve bu ülkemize has bir dil olan Japonca dünya dilleri arasında en çok kullanılan 10 dil arasında yer almaktadır. Busmek japonca kursu temel seviyede eğitim vermektedir.

Osmanlı Türkçesi
Aslında bize çokta yabancı olmayan fakat resmi olarak öğretilmediği için bilmediğimmiz Osmanlı Türkçesi büyüklerimizin eski yazı olarak tarif ettiği dildir. Busmek Osmanlı Türkçesi eğitimleri kapsamında bir güzellik sunuyor ve farklı bir eğitim arayanları bekliyor.

Çince
Dünyanın en kalaalık nüfusuna sahip bir ülke çin öyleki çocuk yapmanın bile belirli bir sınırı olduğu ülkede fazla çocuk yapacaksan devlete ücret ödemen gerekir. Öylesine kalabalık ve aynı zaman üreten bir ekonomiye sahip ülkemiz ilede güçlü bir ticari anlaşmaları olan Çin ile işlem yapıyorsanız hiç olmazsa temel seviyede Busmek çince kurslarından yararlanmalısınız.

Farsça
En eski diller arasında yer alan Farsça kursumuzda A1 yani temel seviyede kursiyerlerin faydalanması için 120 saatlik eğitim periyodları ile öğretilmektedir.

Almanya
Lüks araçların üretici Almanya aynı zamanda milyonlarca Türk kardeşimizinde 2. memleketi haline gelmiş olup Almanca öğrenmek sizlere çok şey kazandıracaktır. Busmek Almanca kursu A1 ve ileri seviye olan A2 iki kapsamında öğretilmektedir.

Rusça
Çetin kış mevsimin yaşandığı bir ülke olan Rusya soğuk savaş döneminden sonra kendi içerisinde yaptığı reformlar ile dünya genelinde en gelişmiş 8 ülke arasında yer almaktadır. Özellikle rusya ile ticaret yapanlara Busmek Rusça kursu öneriyoruz. A1 olup temel seviyede eğitim verilmektedir.

Arapça
Onlarca ülke tarafından kullanılan bir dil arapça, aynı zamanda yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim dilide olup bizlere oldukça yakın olan araplarla diyalog kurmak ve ticari anlamda imkan sağlamak için Busmek Arapça Kursu A1 ve A1 seviyesinde temel ve ileri seviye arapça eğitimi içermektedir.

Fransızca
Modanın kalbi paris ve eyfel kulesi ilk akla gelen Fransa olacaktır. Almanya gibi yine Türklerin yoğun olduğu bir ülke ile ilişkinizi geliştirmek için Busmek Fransızca Kursu A1 ve A2 Seviyesinde yer almaktadır.

Yabancı Dil Kursları

Busmek Yabancı Dil Kursları
Yukarda belirtilen kurslar tamamen ücretsiz olup, size en yakın 14 farklı kurs merkezinden yararlanabilirsiniz. Yukarda aktardığım eğitimler Bursa için geçerli olup İstanbul için İsmek yabancı dil linki aşağıda yer almaktadır.
https://www.ismekkurs.com/ismek-yabanci-dil-kurslari/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir